Kontakt – Dortyjakoodtaty


Kontakty a objednávkaDůležité aktuální INFO

INFO PRO ZÁKAZNÍKY - Dorty jako od táty jsou pouze jedny! Výrobna i provozovna stále Klostermannova 1, Plzeň, nemáme žádná jiná výdejní místa. Web s obsahem pouze www.dorty-jako-od-taty.cz. Vlastník firmy Dorty jako od táty je jediný majitel - Petr Kalčík a nemá žádné společníky - KLIKNI.NAŠE DORTY a MINI ZÁKUSKY - Dorty jako od táty (vlastní kavárnu, cukrárnu nemáme) MŮŽETE OBJEDNAT u nás na celé dorty, mini dortíky dle informací v detailu VZOROVÝCH DORTŮ nebo je KOUPIT v provozovnách kam DODÁVÁME (sortiment záleží na jednotlivém obchůdku či kavárně) - farmářský obchod U Lidušky (Na Roudné/Otýlie Beníškové - rohový dům), Dřevěná kavárna Šťáhlavy (Tyršova ul.), kavárna v Plzni Start UP Coffee CZ (Palackého 337/14), od 23.10.2018 také Sokolovna Nýřany (8.00-15.00 - Benešova 745)
ŽÁDEJTE u svého obchodníka či kavárníka DORTY z Plzně,
které máte rádi.. Rádi Vám VYHOVÍ a Dorty jako od táty to vyrobí a dovezou.


Kapacita výroby na dny - čtvrtek až sobota a především pro 3D dorty, modely a potahované dorty s figurkami je OMEZENA! Objednávky cca týden předem, jsou aktuálně nad naše kapacity! Objednávejte proto s PŘEDSTIHEM i několika týdnů - nejlépe přes kontaktní formulář níže a využijte také volnější kapacity na PONDĚLÍ až STŘEDA nebo objednávejte - klasické dorty, MUFFINY, CUPCAKE, koláčky, kde je více prostoru pro vaše objednávky.

Jak si objednat:

S ohledem na naši výrobní kapacitu, objednávky nejlépe s předstihem i několika týdnů. Snažíme se vyjít všem zákazníkům vstříc, ale bohužel ne vždy můžeme dort zajistit do několika dnů. V případě krátké dodací lhůty, méně jak 5dnů, počítejte s vysokým příplatkem za expresní dodání. Pokud nám to výrobní kapacity dovolí.

Pondělí voláme - objednávky evidujeme na konkrétní termín, jméno a základní představu dortu. Složení dortu, piškot, náplně, ovoce a další si upřesníme vždy až v pondělí v týdnu realizace. Zavoláme vám během dne, nezapomínejte proto v objednávkách na vaše telefonní číslo.

Cena - orientační cenu najdete ve vzorových dortech naší fotogalerie. Každý dort je jiný, dle vašich představ - cenu vám sdělíme před realizací.

Vyzvednutí a doprava - dorty si vyzvedněte v domluveném čase na adrese Klostermannova 1, v Plzni (vchod třetí garáží), případně vám je můžeme dovézt. Cena dopravy po Plzni od 200Kč, ostatní dle předchozí domluvy.Objednávka:

Kontakní formulář či email:   pošlete váš požadavek s objednávkou nejlépe prostřednitcvím kontaktního formuláře níže nebo na email.
Odpovídáme každý pracovní den k večeru - neobdržíte-li od nás reakci a potvrzení objednávky do 3 dnů, kontaktujte nás opakovaně
- nemusíme vaši OBJEDNÁVKU registrovat.


Facebook:    zašlete svůj dotaz formou zprávy na @dortyjakoodtaty. Na zprávu odpovídáme každý pracovní den k večeru - neobdržíte-li od nás reakci a potvrzení objednávky do 3 dnů, kontaktujte nás opakovaně - nemusíme vaši OBJEDNÁVKU registrovat.

Telefonicky:   pokud upřednostňujete před kontaktním formulářem telefonický hovor - zavolejte na číslo 725 825 561, počítjte s tím, že pracujeme a nemáme stále čas. Pokud pracujeme, pošlete nám raději zprávu.

RESPEKTUJTE běžnou pracovní dobu pondělí až pátek a volejte max. do 16.00.
 Nechcete si lámat hlavu vymýšlením tématu dortu, inspirujte se naší bohatou fotogalerií. Můžete si také vybrat ze vzorové nabídky dortů.
Děkujeme za vaše objednávky. Váš Petr Kalčík - DORTOVÝ TÁTA


#dortyjakoodtaty

Petr Kalčík

Dorty jako od táty

Email: dortyjakoodtaty@seznam.cz

Telefon: +420 725 825 561

Facebook: dortyjakoodtaty

Adresa provozovny:

Klostermannova 2286/1, 30 100 Plzeň, vchod třetí garáží

 

Napište mi zprávu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů Přečtěte si podmínky
Kontakt