Kontakt - Dortyjakoodtaty


Kontakty a objednávkaDůležité aktuální INFO

INFO PRO ZÁKAZNÍKY - Dorty jako od táty jsou pouze jedny! Výrobna i provozovna stále Klostermannova 1, Plzeň, nemáme žádná jiná výdejní místa. Web s obsahem pouze www.dorty-jako-od-taty.cz. Vlastník firmy Dorty jako od táty je jediný majitel - Petr Kalčík a nemá žádné společníky - KLIKNI.


NAŠE DORTY  a  MINI ZÁKUSKY  -  Dorty jako od táty  (vlastní kavárnu, cukrárnu nebo prodejnu nemáme)   MŮŽETE SI OBJEDNAT  u nás ve výrobně - Klostermannova 1, Plzeň na celé dorty, mini dortíky v minimálním počtu dle informací   v detailu VZOROVÝCH DORTŮ

DORTY  a další náš sortiment  KOUPÍTE  v provozovnách kam  DODÁVÁME  (sortiment záleží na jednotlivém obchůdku či kavárně)
- Café de Blowitz (Masaryk. náměstí 117, Blovice) 10.00 - 19.00 (st - so), ne 14.00 - 19.00
- Dřevěná kavárna Šťáhlavy (Tyršova ul., Šťáhlavy) 13.00 - 19.00 (út - ne)
- Start UP Coffee CZ (Palackého 337/14, Plzeň) 8.00 - 18.00 (po - pá)
- Sokolovna Nýřany (Benešova 745, Nýřany) 8.00 - 15.00 (po - pá)
- U Lidušky (Na Roudné/Otýlie Beníškové - rohový dům) 7.30 - 18.00 (po - pá)

Jak si objednat:

S ohledem na naši výrobní kapacitu, objednávky nejlépe s předstihem i několika týdnů. Snažíme se vyjít všem zákazníkům vstříc, ale bohužel ne vždy můžeme dort zajistit do několika dnů. V případě krátké dodací lhůty, méně jak 5dnů, počítejte s vysokým příplatkem za expresní dodání. Pokud nám to výrobní kapacity dovolí.

Pondělí voláme - objednávky evidujeme na konkrétní termín, jméno a základní představu dortu. Složení dortu, piškot, náplně, ovoce a další si upřesníme vždy až v pondělí v týdnu realizace. Zavoláme vám během dne, nezapomínejte proto v objednávkách na vaše telefonní číslo.

Cena - orientační cenu najdete ve vzorových dortech naší fotogalerie. Každý dort je jiný, dle vašich představ - cenu vám sdělíme před realizací.

Vyzvednutí a doprava - dorty si vyzvedněte v domluveném čase na adrese Klostermannova 1, v Plzni (vchod třetí garáží), případně vám je můžeme dovézt. Cena dopravy po Plzni od 200Kč, ostatní dle předchozí domluvy.Objednávka:

Kontakní formulář či email:   pošlete váš požadavek s objednávkou nejlépe prostřednitcvím kontaktního formuláře níže nebo na email.
Odpovídáme každý pracovní den k večeru - neobdržíte-li od nás reakci a potvrzení objednávky do 3 dnů, kontaktujte nás opakovaně
- nemusíme vaši OBJEDNÁVKU registrovat.


Facebook:    zašlete svůj dotaz formou zprávy na @dortyjakoodtaty. Na zprávu odpovídáme každý pracovní den k večeru - neobdržíte-li od nás reakci a potvrzení objednávky do 3 dnů, kontaktujte nás opakovaně - nemusíme vaši OBJEDNÁVKU registrovat.

Telefonicky:   pokud upřednostňujete před kontaktním formulářem telefonický hovor - zavolejte na číslo 725 825 561, počítjte s tím, že pracujeme a nemáme stále čas. Pokud pracujeme, pošlete nám raději zprávu.

RESPEKTUJTE běžnou pracovní dobu pondělí až pátek a volejte max. do 16.00.
 Nechcete si lámat hlavu vymýšlením tématu dortu, inspirujte se naší bohatou fotogalerií. Můžete si také vybrat ze vzorové nabídky dortů.
Děkujeme za vaše objednávky. Váš Petr Kalčík - DORTOVÝ TÁTA


#dortyjakoodtaty

Petr Kalčík

Dorty jako od táty

Email: dortyjakoodtaty@seznam.cz

Telefon: +420 725 825 561

Facebook: dortyjakoodtaty

Adresa provozovny:

Klostermannova 2286/1, 30 100 Plzeň, vchod třetí garáží

 

Napište mi zprávu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů Přečtěte si podmínky
Kontakt