Ovocné - Dortyjakoodtaty


Ovocné dorty a mini dortíky

Zejména v létě přijdou k chuti dorty s čerstvým ovocem, které jsou lehké a osvěžující. Využíváme vždy čerstvé sezonní ovoce. Nabízíme je i jako patrové, například na vaši svatbu. V naší nabídce najdete také minidortíky, cupcaky, různé muffiny a makronky.

Dorty s čerstvým ovocem

Dorty s čerstvým ovocem jsou výbornou alternativou pokud nemusíte dorty potahované. Jedná se o korpus(piškot) promazaný krémem a plněný čerstvým ovocem v několika vrstvách, ať už jde o maliny, jahody, ostružiny, broskve, meruňky nebo borůvky. A na vrch dortu přijde velká kupa čerstvého ovoce.

Minidortíky

Minidortíky jsou jednoporcové malé dortíky různých příchutí. Minidortíky si u nás můžete objednat jahodové, borůvkové, višňové, jablíčkovo skořicové, pistáciové, čokoládové, prostě příchuť jaká vás napadne. Velmi často si snoubenci vybírají minidortíky na svatbu. Pro sebe a rodiče si nechají udělat jeden menší dortík, který si rozkrájí, a ostatní hosté si pochutnají každý na svém minidortíku, který je vyrobený v podobném stylu jako dortík hlavní. Minidortíky se hodí také na jakékoliv slavnostní příležitosti (narozeniny, oslavy, svátky)

Muffiny a cupcakes

Jsou nadýchané košíčky na kterých je velká krémová čepice bohatě zdobená ovocem, čokoládovým zdobením, cukrovým zdobením nebo marcipánovým zdobením. Kazdý muffin má svůj vlastní košíček. Košíčky na muffiny máme v několika barvách (světle růžová, tmavě růžová, červená, hnědá, oranžová, zelená, modrá, žlutá, bílá), vše podle vašich představ.

Korpus (piškot): vanilkový s jogurtem, čokoládový - do těsta je možné vložit čokopecičky z hořké, mléčné nebo bílé čokolády. Krém: máslovobílkový, mascarponešlehačkotvarohový (vanilkový, čokoládový, kávový, oříškový, pistáciový, vaječný likér, tiramisu, capucino, citrónový).

Makronky

Jsou to mandlovo bílkové pusinky v pastelových barvách, plněné rozličnými náplněmi. Je to jednohubka, která se rozplyne v puse. Je to laskomina. Jsou ozdobou každé oslavy, ať už jde o narozeniny, svátek, svatbu, firemní akci nebo jen tak ke kávičce v pohodě domova u televize.

Makronky děláme v několika náplních malinová, citrónová, pistáciová, karamelová, slaný karamel, čokoládová, kávová.

Kontakt