Svatební - Dortyjakoodtaty


SVATBA  -  váš svatební den

Blíží se váš velký den? Vyberte si svatební dort u nás - nízký jednopatrový bohatě zdobený nebo třípatrový naháč... Je libo krémový, potahovaný, s ručně vyráběnými figurkami z marcipánu, nebo tématicky laděné dle vašich koníčku či sportovních aktivit. Záleží jen na vašem přání. Připravíme pro vás cokoli.. Objednat si u nás můžete i tzv. sladký bar (sweet bar).

Svatební dort, mini dortíky, koláčky jako výslužka

Víte jaký chcete svatební dort - nahý, potahovaný, bohatě zdobený, tvořený z minidortíků? Paráda! Přineste nebo pošlete emailem váš návrh, nákres nebo fotografii a my podle toho vyrobíme váš svatební dort, který bude ozdobou vašeho svatebního stolu. Pokud o dortu nemáte jasno, nevadí, u nás spolu vymyslíme dort, který vám bude vyhovovat. Pečeme svatební koláčky, zákusky či výslužky.

Sweet nebo sladký bar

Co je to sweet bar? Je to sladký bar. Je to něco sladkého na narozeninovou oslavu, svatbu nebo večírek. Připravíme pro vás sladký bar podle vašeho přání. Muffinky, dortová lízátka, dorty, makronky, minidortíky, plněné košíčky, kelímky z čokopěnou, minivěnečky, minipunčáčky cokoliv si budete přát a na co máte chuť. Vše vyladíme do požadovaného stylu a barvy.

Kontakt