Svatební - Dortyjakoodtáty

SVATBA – váš svatební den

Blíží se váš velký den? Vyberte si svatební dort u nás – nízký jednopatrový bohatě zdobený nebo třípatrový naháč... Je libo krémový, potahovaný, s ručně vyráběnými figurkami z marcipánu, nebo tematicky laděný dle vašich koníčků či sportovních aktivit? Záleží jen na vašem přání. Připravíme pro vás cokoli.. Objednat si u nás můžete i tzv. sladký bar (sweet bar).

Svatební dort

Víte jaký chcete svatební dort? Paráda! Přineste nebo pošlete emailem váš návrh, nákres nebo fotografii a my podle toho vyrobíme svatební dort, který bude ozdobou vašeho svatebního stolu. Pokud o dortu nemáte jasno, nevadí, u nás spolu vymyslíme dort, který vám bude vyhovovat. Velice časté a oblíbené jsou nahé, nebo lehce obmazané dorty bohatě zdobené čerstvým ovocem, či dorty se svatební siluetou. Koláčky či tradiční výslužky z kapacitních důvodů již neděláme!

Minidortíky nebo rautový stojan (sladký bar)

Pro vaši svatbu, firemní oslavu či rodinné setkání připravíme tradiční sladké pohoštění formou různých minidortiků. Poskytneme (pronájem) rautový stojan pro minidortíky nebo pro makronky. Rautový stojan vícepatrový dle množství dezertů, sortiment dle domluvy. Běžně dodáváme různé druhy minidortíků, minicheesecake, mini Pavlova, tartaletky, makronky, muffiny a cupcake (kapkejky). Klasický sladký bar lze doplnit o Cake pops (dortová lízátka) a kelímky (mascarpone/tvaroh) různé druhy.

Kontakt