Krémové - Dortyjakoodtaty

Klasické a krémové dorty

Nabízíme samozřejmě i klasické dorty bez potažení, s krémem. Můžete si vybrat příchuť krému dle vaší chuti a styl zdobení, oblíbené jsou i nahaté dorty bez potažení, tzv. naháči.

Jde o korpus (piškot) promazaný krémem, který se vrství na sebe a je možné mezi každou vrstvu proložit ovoce (jahody, borůvky, meruňky, jablíčko, jablíčko se skořicí, višeň, třešeň, pomeranč), a tím docílíme náplně na kterou máte chuť. Konečný dort je dozdobený krémem, ovocem, jedlým papírem, polevou, kakaem, skořicí, drobečkami, čokoládovým zdobením, číslicí, jménem, jakýmkoliv nápisem aj..

Seznam dortů, cheesecake a cukrářských výrobků:

KLASICKÉ dorty ø28cm - Čokoládový (čistý nebo čokoládový-borůvka, banán, višeň, třešeň, malina, lesní plody), ČOKO s ovocem, Karamelový, Kokosový, Ořechový, Citrónový, Punčový, Ferrero, Rafaelo, Oreo světlý a tmavý, Snikers, Sacher, Redvelvet, Redvelvet maliny, Matcha, Matcha maliny, Pistáciový, Špičkový, Skořicový, Perníkový, Makový, Tiramisu, Straciatella, Cappuccino, Medový, Mrkvový, dort Pavlova (velký) s ovocem, Krémová čísla, Krémová panenka(svatební) nebo méďa.
OVOCNÉ - čerstvé ovoce - jablko skořice, meruňka, jahoda, borůvka, višeň, třešeň, pomeranč, tropic, citron, naháč s ovocem.
OVOCNÉ - ovocné želé - maliny, jahody, lesní plody, mandarinka, kiwi, mix.
CHEESECAKE ø28cm - maliny, lesní plody, karamel, borůvka, citron, mandarinka, višeň, čoko.
DEZERTY a ZÁKUSKY - Tartaletka, Banánek, Kelímek (špička, tiramisu, čokopěna), Minidortíky 5 cm (různé příchutě), potahované minidortíky marcipánem, Makronka, Marokánka, Mini Pavlova, Muffiny (vanilka jogurt, čokoládový - různé zdobení), Cupcakes, Polokoule (jahoda, čokoláda), Krémeš, Lízátka, Linecké (velké), Koláčky (svatební), Vánoční cukroví.

Stékané dorty

Co jsou stékané dorty? Jsou to krémové dorty s vrchní slabou vrstou krému, po které ledabyle stéká poleva, hořká, mléčná nebo bílá čokoláda. Tyto dorty jsou dozdobené pusinkami ze sněhu, makronkami, čokoládou, sušenkami, čerstvým ovocem, květinami nebo vašimi oblíbenými čokoládovými tyčinkami, pralinkami a pochoutkami. Stékané dortíky jsou aktuálně trednem společně s 3D modely a sezóními ovocnými dorty od DORTY JAKO OD TÁTY.

Nahé dorty

Co jsou to nahé dorty? Jsou to holé, nahé dorty bez vrchní polevy nebo marcipánu, fondánu. Jde o korpus (piškot) promazaný krémem, který se vrství na sebe, dort je zdobený čerstvým ovocem nebo květinami. Na pohled je vidět krásná struktura korpusu (piškotu) a krému. U těchto dortů se dají kombinovat všechny námi nabízené korpusy (piškoty) a krémy. Nahé dorty se dělají několika patrové, a proto jsou často svatebním dortem. Dort nahatý = nahý nebo naháč.

Kontakt