Krémové - Dortyjakoodtaty


Klasické dorty

Nabízíme samozřejmě i klasické dorty bez potažení, s krémem. Můžete si vybrat příchuť krému dle vaší chuti a styl zdobení, oblíbené jsou i nahaté dorty bez potažení, tzv. naháči.

Krémové a klasické dorty

Jde o korpus (piškot) promazaný krémem, který se vrství na sebe a je možné mezi každou vrstvu proložit ovoce (jahody, borůvky, meruňky, jablíčko, jablíčko se skořicí, višeň, třešeň, pomeranč), a tím docílíme náplně na kterou máte chuť. Konečný dort je dozdobený krémem, ovocem, jedlým papírem, polevou, kakaem, skořicí, drobečkami, čokoládovým zdobením, číslicí, jménem, jakýmkoliv nápisem aj..

Seznam dortů a cukrářských výrobků:

LINECKÉ, MEDOVÝ, PUNČOVÝ, MRKVOVÝ, PERNÍKOVÝ, OVOCNÝ, OŘECHOVÝ, KOKOSOVÝ, ČOKOLÁDOVÝ, ČOKOLÁDOVÝ s VIŠNĚMI, ČOKOLÁDOVÝ s BORŮVKAMI, DORT PAVLOVA a MINIDORT, TIRAMISU, DEZERT v KELÍMKU, LÍZÁTKA, TARTALETKA

Stékané dorty

    Co jsou stékané dorty? Jsou to krémové dorty s vrchní slabou vrstou krému, po které ledabyle stéká poleva, hořká, mléčná nebo bílá čokoláda. Tyto dorty jsou dozdobené pusinkami ze sněhu, makronkami, čokoládou, sušenkami, čerstvým ovocem, květinami nebo vašimi oblíbenými čokoládovými tyčinkami, pralinkami a pochoutkami. Stékané dortíky jsou aktuálně trednem společně s 3D modely a sezóními ovocnými dorty od DORTY JAKO OD TÁTY.
dvoupatrovy nahy dort

Nahaté dorty

    Co jsou to nahaté dorty? Jsou to holé, nahé dorty bez vrchní polevy nebo marcipánu, fondánu. Jde o korpus (piškot) promazaný krémem, který se vrství na sebe, dort je zdobený čerstvým ovocem nebo květinami. Na pohled je vidět krásná struktura korpusu (piškotu) a krému. U těchto dortů se dají kombinovat všechny námi nabízené korpusy (piškoty) a krémy. Nahé dorty se dělají několika patrové, a proto jsou často svatebním dortem. Dort nahatý = nahý nebo naháč.
Kontakt