Tematické - Dortyjakoodtáty

Tematické dorty

Chcete překvapení pro kolegu z práce, narozeninový, nebo speciální firemní dort? K tomu jsou ideální tematické dorty libovolného provedení, vzhledu, a velikosti. Nabízíme tematické dorty potažené marcipánem, zdobené figurkami nebo jedlým papírem. Rádi zhotovíme i dětské dorty s pohádkovými postavičkami, princeznami nebo akčními hrdiny.

Marcipán a jeho použití při výrobě dortů

Jakou potahovou hmotu používáme?

Používáme mandlový, tedy pouze pravý marcipán, jelikož je nejchutnější a moc pěkně se s ním pracuje. Jde o směs cukru a mandlí. Nebarvený marcipán má smetanovou barvu. Marcipán jsme schopni obarvit potravinářskými barvami na požadovanou barvu. Potahujeme jím celý dort a vyrábíme z něj i pohádkové figurky, modely aut, květiny a další dekorace, které potom konečný dort zdobí.

Jedlý papír a jeho všestranné použití

Co je to jedlý papír? Jedlý papír (též oplatkový nebo vaflový papír) je jedlou dekorací na dort. Používáme ho na dekoraci dortů v podobě jedlé fotky, ale také na výrobu částí dortů, jako jsou SPZ auta, jmenovka, značka auta, znaky hokejových a fotbalových klubů. Jedlý papír je prakticky bez chuti. Vyrábíme dorty s jedlým papírem, popř. jedlým fondánovým listem.

Pokud chcete na dortík nějakou fotku z rodinného alba, dovolené, svatební fotku, fotku oblíbeného zpěváka, herce, akčního hrdiny nebo fotku nějaké pohádkové postavičky, logo oblíbeného hokejového či fotbalového klubu, není to u nás žádným problémem.

Zašlete fotku na náš email nebo Facebook, my si ji na speciální tiskárně jedlými barvami vytiskneme a už je jen krůček k tomu ji zakomponovat na dort.

Kontakt