3D dorty - Dortyjakoodtáty

3D dorty

Chcete vyrobit dort pro nadšence do aut, pro rybáře nebo cyklistu? Nabízíme tematické 3D dorty potažené marcipánem, různě zdobené, případně jedlým papírem (s nápisem, jménem, fotkou), s airbrush barevnou úpravou. Rádi zhotovíme modely Vaší záliby, sportu, profese, nebo dorty 3D pro dospělé (dámská prsa, značková kabelka, bedna piva) či oblíbené jídlo.

Modelované dorty – modely na přání

Co jsou 3D dorty? To je například dortový model auta (trabant, Škoda 120, veterán, Mini Cooper), tramvaje, autobusu, pejska, kočky, morčete, mimoně, hada nebo jiného vašeho mazlíčka, ať čtyřnohého nebo čtyřkolového. Stačí poslat fotku na náš Facebook, email nebo mobilní telefon a podle ní vytvoříme dortík na vaše přání. Moc se těšíme na nové výzvy.

A co se hodí do 3D dortu za náplň?
Korpus (piškot): vanilkový, čokoládový, mramorový, ořechový, redvelvet, kokosový, bezlepkový
Krém: máslovo-bílkový, mascarpone-šlehačko-tvarohový (vanilkový, čokoládový, kávový, oříškový, pistáciovo-vaječný likér, tiramisu, cappuccino, citrónový)
Potah dortu: marcipán

Do dortu je možné zakomponovat i ovoce – jedná se o ovoce v gelu s množstvím 80–90 % kusového ovoce - jahody, borůvky, višeň, třešeň, lesní plody, maliny, meruňky, jablíčko se skořicí, tropické ovoce. Pokud si nevíte rady s náplní dortu, moc rádi vám poradíme.

Kontakt