Dezerty - Dortyjakoodtáty

Dezerty, zákusky a minidortíky

Jednotlivé zákusky pro firemní večírky, rodinné oslavy, narozeninové party nebo svatbu. Minidortíky mini Pavlova, muffiny, zdobené cupcakes (kapkejky), kelímky s pěnou. Pro zdobení vždy používáme čerstvé sezonní ovoce. V naší nabídce najdete také minidortíky ø 5 cm, minicheesecake, minidortíky potahované marcipánem, makronky, tartaletky a dortová lízátka (Cake pops).

Minidortíky

Minidortíky jsou jednoporcové malé dortíky různých příchutí. Minidortíky si u nás můžete objednat jahodové, borůvkové, višňové, jablečno-skořicové, pistáciové, čokoládové, prostě s příchutí, která vás napadne. Velmi často si snoubenci vybírají minidortíky na svatbu. Pro sebe a rodiče si nechají udělat jeden menší dortík, který si rozkrájí, a ostatní hosté si pochutnají každý na svém minidortíku vyrobeném v podobném stylu jako hlavní dort. Minidortíky se hodí také na jakékoliv slavnostní příležitosti (narozeniny, oslavy, svátky), poskytneme vám k tomu nejen široký sortiment dezertů, ale i rautový stojan, více na stránce svatební dorty.

Muffiny a cupcakes

Jde o nadýchané košíčky na kterých je velká krémová čepice bohatě ozdobená ovocem, čokoládovým, cukrovým nebo marcipánovým zdobením. Každý muffin má svůj vlastní košíček. Košíčky na muffiny máme v několika barvách (světle růžová, tmavě růžová, červená, hnědá, oranžová, zelená, modrá, žlutá, bílá), vše podle vašich představ.

Korpus (piškot): vanilkový s jogurtem, čokoládový – do těsta je možné vložit čokopecičky z hořké, mléčné nebo bílé čokolády. Krém: máslovo-bílkový, mascarpone-šlehačko-tvarohový (vanilkový, čokoládový, kávový, oříškový, pistáciový, vaječný likér, tiramisu, cappuccino, citrónový).

Makronky

Jsou to mandlovo bílkové pusinky v pastelových barvách plněné rozličnými náplněmi. Je to jednohubka, která se rozplyne v puse. Je to laskomina. Jsou ozdobou každé oslavy, ať už jde o narozeniny, svátek, svatbu, firemní akci nebo jen tak ke kávičce v pohodě domova u televize. Makronky děláme v několika náplních: malinová, citrónová, pistáciová, karamelová, slaný karamel, čokoládová, kávová.

Sweet bar nebo sladký bar

Co je to sweet bar? Je to sladký bar. Je to něco sladkého na narozeninovou oslavu, nebo večírek. Více na stránce svatba. Připravíme pro vás sladký bar podle vašeho přání a zapůjčíme vám k tomu více na stránce rautový stojan. Muffinky, dortová lízátka, dorty, makronky, minidortíky, tartaletky, kelímky s čokopěnou. Vše vyladíme do požadovaného stylu a barvy.

Kontakt