Dezerty - Dortyjakoodtaty

Dezerty, zákusky a mini dortíky

Jednotlivé zákusky pro firemní večírky, rodiné oslavy, narozeninové párty nebo svatbu. Mini dortíky - Pavlova, krémeš, muffiny, zdobené jako cupcakes, polokoule, banánky nebo kelímky s pěnou. Využíváme vždy čerstvé sezonní ovoce pro zdobení. V naší nabídce najdete také minidortíky ø5cm, potahované minidortíky marcipánem a makronky.

Minidortíky

Minidortíky jsou jednoporcové malé dortíky různých příchutí. Minidortíky si u nás můžete objednat jahodové, borůvkové, višňové, jablíčkovo skořicové, pistáciové, čokoládové, prostě příchuť jaká vás napadne. Velmi často si snoubenci vybírají minidortíky na svatbu. Pro sebe a rodiče si nechají udělat jeden menší dortík, který si rozkrájí, a ostatní hosté si pochutnají každý na svém minidortíku, který je vyrobený v podobném stylu jako dortík hlavní. Minidortíky se hodí také na jakékoliv slavnostní příležitosti (narozeniny, oslavy, svátky)

Muffiny a cupcakes

Jsou nadýchané košíčky na kterých je velká krémová čepice bohatě zdobená ovocem, čokoládovým zdobením, cukrovým zdobením nebo marcipánovým zdobením. Kazdý muffin má svůj vlastní košíček. Košíčky na muffiny máme v několika barvách (světle růžová, tmavě růžová, červená, hnědá, oranžová, zelená, modrá, žlutá, bílá), vše podle vašich představ.

Korpus (piškot): vanilkový s jogurtem, čokoládový - do těsta je možné vložit čokopecičky z hořké, mléčné nebo bílé čokolády. Krém: máslovobílkový, mascarponešlehačkotvarohový (vanilkový, čokoládový, kávový, oříškový, pistáciový, vaječný likér, tiramisu, capucino, citrónový).

Makronky

Jsou to mandlovo bílkové pusinky v pastelových barvách, plněné rozličnými náplněmi. Je to jednohubka, která se rozplyne v puse. Je to laskomina. Jsou ozdobou každé oslavy, ať už jde o narozeniny, svátek, svatbu, firemní akci nebo jen tak ke kávičce v pohodě domova u televize. Makronky děláme v několika náplních malinová, citrónová, pistáciová, karamelová, slaný karamel, čokoládová, kávová.

Sweet nebo sladký bar

Co je to sweet bar? Je to sladký bar. Je to něco sladkého na narozeninovou oslavu, svatbu nebo večírek. Připravíme pro vás sladký bar podle vašeho přání. Muffinky, dortová lízátka, dorty, makronky, minidortíky, plněné košíčky, kelímky z čokopěnou, minivěnečky, minipunčáčky cokoliv si budete přát a na co máte chuť. Vše vyladíme do požadovaného stylu a barvy.