Dezerty - Dortyjakoodtáty

Dezerty, zákusky a minidortíky

Jednotlivé zákusky pro firemní večírky, rodinné oslavy, narozeninové party nebo svatbu. Minidortíky – Pavlova, krémeš, muffiny, zdobené cupcakes, polokoule, banánky nebo kelímky s pěnou. Pro zdobení vždy používáme čerstvé sezonní ovoce. V naší nabídce najdete také minidortíky ø 5 cm, minidortíky potahované marcipánem a makronky.

Cukrářské výrobky - seznam

DEZERTY a ZÁKUSKY – tartaletka, listový košíček s čokopěnou, banánek, kelímek (špička, tiramisu, čokopěna), minidortíky 5 cm (různé příchutě), minidortíky potahované marcipánem, makronka, marokánka, mini Pavlova, muffiny (vanilka jogurt, čokoládový – různé zdobení), cupcakes, polokoule (jahoda, čokoláda), krémeš, lízátka, linecké (velké), koláčky (svatební), vánoční cukroví.

Minidortíky

Minidortíky jsou jednoporcové malé dortíky různých příchutí. Minidortíky si u nás můžete objednat jahodové, borůvkové, višňové, jablečno-skořicové, pistáciové, čokoládové, prostě s příchutí, která vás napadne. Velmi často si snoubenci vybírají minidortíky na svatbu. Pro sebe a rodiče si nechají udělat jeden menší dortík, který si rozkrájí, a ostatní hosté si pochutnají každý na svém minidortíku vyrobeném v podobném stylu jako hlavní dort. Minidortíky se hodí také na jakékoliv slavnostní příležitosti (narozeniny, oslavy, svátky).

Muffiny a cupcakes

Jde o nadýchané košíčky na kterých je velká krémová čepice bohatě ozdobená ovocem, čokoládovým, cukrovým nebo marcipánovým zdobením. Každý muffin má svůj vlastní košíček. Košíčky na muffiny máme v několika barvách (světle růžová, tmavě růžová, červená, hnědá, oranžová, zelená, modrá, žlutá, bílá), vše podle vašich představ.

Korpus (piškot): vanilkový s jogurtem, čokoládový – do těsta je možné vložit čokopecičky z hořké, mléčné nebo bílé čokolády. Krém: máslovo-bílkový, mascarpone-šlehačko-tvarohový (vanilkový, čokoládový, kávový, oříškový, pistáciový, vaječný likér, tiramisu, cappuccino, citrónový).

Makronky

Jsou to mandlovo bílkové pusinky v pastelových barvách plněné rozličnými náplněmi. Je to jednohubka, která se rozplyne v puse. Je to laskomina. Jsou ozdobou každé oslavy, ať už jde o narozeniny, svátek, svatbu, firemní akci nebo jen tak ke kávičce v pohodě domova u televize. Makronky děláme v několika náplních: malinová, citrónová, pistáciová, karamelová, slaný karamel, čokoládová, kávová.

Sweet bar nebo sladký bar

Co je to sweet bar? Je to sladký bar. Je to něco sladkého na narozeninovou oslavu, svatbu nebo večírek. Připravíme pro vás sladký bar podle vašeho přání. Muffinky, dortová lízátka, dorty, makronky, minidortíky, plněné košíčky, kelímky s čokopěnou, minivěnečky, minipunčáčky, cokoliv si budete přát a na co máte chuť. Vše vyladíme do požadovaného stylu a barvy.

Kontakt