Aktuálně – Dortyjakoodtaty


Aktuálně  od   „DORTOVÉHO TÁTY“


Orientační CENÍK - VZOROVÉ DORTY - KLIKNI


DŮLEŽITÉ INFO:  kapacita výroby na dny - čtvrtek až sobota a především pro 3D dorty, modely a potahované dorty s figurkami je OMEZENA!   Objednávejte s PŘEDSTIHEM i několika týdnů - nejlépe přes kontaktní formulář v kontaktech a využijte volnější kapacity na PONDĚLÍ až STŘEDA nebo objednávejte - klasické dorty, MUFFINY, CUPCAKE, koláčky a další, kde je více prostoru pro vaše objednávky. -   OBJEDNÁVKY A KONTAKT


INFO PRO ZÁKAZNÍKY - Dorty jako od táty jsou pouze jedny! Výrobna i provozovna stále Klostermannova 1, Plzeň, nemáme žádná jiná výdejní místa. Web s obsahem pouze www.dorty-jako-od-taty.cz. Vlastník firmy Dorty jako od táty je jediný majitel - Petr Kalčík a nemá žádné společníky - KLIKNI.


NAŠE DORTY a MINI ZÁKUSKY - Dorty jako od táty (vlastní kavárnu, cukrárnu nemáme) MŮŽETE OBJEDNAT u nás na celé dorty, mini dortíky dle informací v detailu VZOROVÝCH DORTŮ nebo je KOUPIT v provozovnách kam DODÁVÁME (sortiment záleží na jednotlivém obchůdku či kavárně) - farmářský obchod U Lidušky (Na Roudné/Otýlie Beníškové - rohový dům), Dřevěná kavárna Šťáhlavy (Tyršova ul.), kavárna v Plzni Start UP Coffee CZ (Palackého 337/14), od 23.10.2018 také Sokolovna Nýřany (8.00-15.00 - Benešova 745)
ŽÁDEJTE u svého obchodníka či kavárníka DORTY z Plzně,
které máte rádi.. Rádi Vám VYHOVÍ a Dorty jako od táty to vyrobí a dovezou.

VÁNOČNÍ CUKROVÍ 2018 -

OBJEDNÁVKY již UZAVŘENY!

Nové fotky dortů z minulého měsíce, další..  

FOTKY - dortů, zákusků, 3D modelů  -   od NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ..

FOTKY od VÁS  -  Pokud máte zajímavé fotky našich dortů  z Vaší OSLAVY  a souhlasíte se zveřejněním na této stránce, pošlete je na můj email dortyjakoodtaty@seznam.cz a do předmětu uveďte - FOTKY OD ZÁKAZNÍKŮ - souhlasím se zveřejněním. Fotky nijak neupravujte, pošlete výběr max. 3 fotky. Během roku vybrané zveřejním. Nejhezčí a nejoriginálnější ocením z jara sladkým DÁRKEM. Moc DĚKUJI. Váš Petr Kalčík - DORTOVÝ TÁTA.

Kontakt