Aktuálně - Dortyjakoodtáty

Aktuálně od „DORTOVÉHO TÁTY“Důležité aktuální INFO

Provádíme ÚPRAVY na FOTOGALERII - mimo provoz do 27.11.

S ohledem na výrobní kapacitu objednávejte s předstihem několika týdnů – nejlépe přes kontaktní formulář v kontaktech. Snažíme se vyjít všem zákazníkům vstříc, ale bohužel ne vždy můžeme dort zajistit do několika dnů. Kapacita výroby na dny čtvrtek až sobota, především pro 3D dorty, modely a potahované dorty s figurkami, je OMEZENA! Využijte volnější kapacity na PONDĚLÍ až STŘEDA, a objednávejte méně časově náročný sortiment - klasické dorty ø 28 cm, MUFFINY a minidortíky.


Orientační CENÍK – VZOROVÉ DORTY – KLIKNI


Náš sortiment také KOUPÍTE v provozovnách, kam DODÁVÁME: aktuální SEZNAM pěti míst

Nabídka pro FIRMY a KAVÁRNY

Plánujete firemní večírek, otevření nové haly nebo oslavu výročí založení vaší firmy? Přípravíme na přání dort nebo sladký bar k této příležitosti. Dort ve firemních barvách, s logem nebo 3D model loga, produktu apod. Na potahované dorty použijeme vámi dodanou fotku výrobku, kolektivu zaměstnanců apod. - tisk na jedlý papír.

Vlastníte kavárnu, nebo jiný podnik s nabídkou dortů? Náš sortiment dodáváme smluvním partnerům několikrát v týdnu dle vzájemné domluvy. Vše vždy čerstvé, nic nemrazíme! Nabízíme vysokou kvalitu dortů a dezertů za odpovídající cenu. Klasické dorty nebo cheesecake ø 28 cm - široký výběr, seznam dortů na stránce klasické a krémové dorty. Dále naše luxusní oblíbená mini Pavlova - tu musíte u nás nejprve ochutnat, jinak nevíte oč běží.. a další DEZERTY a ZÁKUSKY.

Kontakt